Zespół Szkół w Baniach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
Dziś jest sobota 22 lipca 2017, dziś są imieniny: Magdaleny i Bolesława

X ROCZNICA NADANIA IMIENIA JANA PAWŁA II NASZEJ SZKOLE

dodano: 2012-05-21 20:34:42 | drukuj drukuj

 

21 maja 2012 roku odbył się uroczysty apel z okazji X  rocznicy nadania imienia  Jana Pawła II Publicznemu Gimnazjum w Baniach. Uroczystość poprowadziła  Kaja Sztoban – uczennica kl. III B. Z tej okazji uczniowie kl. III C i D pod opieką nauczycielek Beaty Iwko, Hanny Borowiec oraz Agnieszki Bitner przedstawili krótką część artystyczną. Chociaż bł. Jan Paweł II siedem lat temu odszedł do „Domu Ojca” to pozostanie na zawsze w pamięci całej społeczności szkolnej, a jego nauczanie oraz  wspaniała i pełna pokory postawa będzie mieć wpływ na życie młodych ludzi.

Beata Iwko

Galeria zdjęć

Licznik